Podziękowanie Kongres Pożarnictwa 2015 Stadion Narodowy

To był wyjątkowy dzień! 23 lipca 2015 r. na Stadionie Narodowym na długo zapadnie w pamięci znawcom ochrony przeciwpożarowej. Byłeś? Znajdź się na zdjęciach i polub na naszym profilu na facebooku! Ten dzień należał właśnie do Was - Uczestników!

12 edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU POŻARNICTWA na Stadionie Narodowym w Warszawie upłynęła pod hasłem „Bezpieczeństwo Pożarowe i Zabezpieczenia Techniczne Obiektów Budowlanych” i nie piłkarze ale właśnie projektanci, specjaliści i prewentyści zdominowali Stadion!

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY DZIEŃ KONGRESOWY - zawsze mogliśmy na Państwa liczyć i tym razem również nas nie zawiedliście!

Spotkania z Wystawcami i Uczestnikami Kongresu są zawsze dla nas niezwykle budujące i motywujące do dalszego rozwoju, tak jest i tym razem. Możliwość goszczenia Państwa podczas tegorocznej Edycji była dla nas prawdziwym zaszczytem i przyjemnością.

Dziękujemy naszym Patronom Honorowym, Patronom Medialnym, Ekspertom, Przedstawicielom Prasy i Telewizji, Sponsorom oraz Wystawcom za okazane wsparcie przy realizacji tego szczególnego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania kierujemy przede wszystkim na Państwa ręce - naszych Drogich Uczestników, dziękujemy za Waszą obecność, aktywny udział w kongresie, rozmowy, dyskusje i w tym miejscu życzymy Wam dalszych inspirujących sukcesów zawodowych, mając jednocześnie nadzieję na ponowne spotkanie przy okazji innych organizowanych przez nas przedsięwzięć!

DO ZOBACZENIA podczas Kongresu 2016, który już za rok odbędzie się 21 lipca 2016 na Stadionie Narodowym - a jego nowa odsłona mamy nadzieję że będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem. My już nie możemy się doczekać 

Pozdrawiamy gorąco wszystkich naszych sympatyków
Zespół DND Project

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl