Kongres Pożarnictwa 20.10.2016 FIRE POZNAŃ

 

Konferencja

KONGRES POŻARNICTWA 

FIRE-POZNAŃ 2016

 20 października 2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie

World Trade Center

Zapraszamy na przedostatnie takie wydarzenie w tym roku – Międzynarodowe Targi Poznańskie (World Trade Center Poznań) - Kongres Pożarnictwa FIRE-POZNAŃ 2016. 4 sesje, 4 uznanych i z bogatym dorobkiem ekspertów merytorycznych z SGSP, CNBOP i SITP O/Gdańsk, 12 ekspertów technicznych, możliwość skonsultowania projektów, rozmowy kuluarowe, pokazy funkcjonowania systemów. Duża dawka wiedzy i praktyki pożarowej w jedynym czasie i miejscu! Wymiana doświadczeń, testowanie rozwiązań oraz specjalny pokaz zabezpieczenia pomieszczeń przed pożarem stałymi urządzeniami gaśniczymi gazowymi - to wszystko już 20 października w Poznaniu!

 

Podczas tegorocznego Kongresu Pożarnictwa FIRE-POZNAŃ 2016 nie zabraknie tematów związanych z kierunkami rozwoju i nowymi metodami oceny bezpieczeństwa pożarowego budynków oraz konfrontacją punktu widzenia rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń ppoż. i naukowca – informatyka. Panele dyskusyjne poprowadzą m.in. znakomici eksperci z SGSP. Natomiast na temat nowych regulacji prawnych w zakresie przepisów przeciwpożarowych i techniczno-budowlanych, w szczególności dotyczących  nowelizacji Ustawy z dnia 24 sierpnia 1991r. o ochronie przeciwpożarowej w odniesieniu do  zawodu rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz uzgadniania projektu budowlanego głos zabierze Naczelnik Wydziału Kontrolno – Rozpoznawczego Komendy Miejskiej PSP w Gdyni.  Pasjonatów i praktyków ochrony przeciwpożarowy na pewno zainteresuje jeden z tematów kongresu: analiza współczesnych narzędzi inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Patronat Honorowy
nad wydarzeniem:

      

 

Patronat Medialny
nad wydarzeniem objęli:

 
              
      

 

Pokazy, porady i konsultacje projektów oraz spotkania oko w oko z ekspertami i rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń ppoż w trakcie debat eksperckich oraz Stref Eksperta to od lat stały element Kongresów Pożarnictwa w których licznie uczestniczą specjaliści ds. ppoż., przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń ppoż, administracji państwowej i samorządowej, projektanci, kierownicy budów, architekci, generalni wykonawcy inwestycji, koncerny energetyczne, deweloperzy czy instalatorzy. Tak też i tym razem zapowiada się konferencja DND Project w Poznaniu. Podczas konferencji omówione zostanie spektrum zagadnień związanych z projektowaniem, budową i eksploatacją obiektów budowlanych z wielu powiązanych ze sobą dziedzin od nowości w instalacjach elektrycznych, wentylacyjnych i gaśniczych po bierną ochronę przeciwpożarową i interpretację przepisów. 

Kongres zakończy tradycyjne Debata Ekspercka nb. nowych regulacji prawnych w przepisach przeciwpożarowych oraz roli rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń w procesie inwestycyjnym.  Program wydarzenia dostępny na stronie Organizatora DND Project www.dndproject.com.pl

Jak wziąć udział w kongresie?  Na uczestników czeka wysoki poziom merytoryczny dzięki udziałowi ekspertów i praktyków, komplet materiałów szkoleniowych, czas na rozmowy kuluarowe, udział w wykładach, pokazach i warsztatach, przestronny bezpłatny parking oraz jak zawsze miła atmosfera oraz dobra kawa. Zgłoś udział i już dziś BEZPŁATNIE zarezerwuj miejsce 

 JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI?

REZERWACJA WOLNYCH MIEJSC:
Zgłoszenia ONLINE - link poniżej


Zgłoszenia SMS i TELEFONICZNE:
TEL. 
22 678 58 25, TEL/SMS 507 501 137 , SMS 500 449 309, 797 649 010
(w celu przyjęcia zgłoszenia "sms/tel" wymagane podanie nazwy firmy, imię i nazwisko uczestnika, adres, telefon kontaktowy, adres e-mail).

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl