Podsumowania FIRE | SECURITY EXPO 2017 na PGE Narodowym

14 edycja Kongresu Pożarnictwa za nami! DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE Narodowym dobiegł końca!  Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy z Państwa udziałem zrealizować kolejną z cyklu edycję kongresu za co w imieniu całego zespołu organizacyjnego Kongresu Pożarnictwa FIRE | SECURITY EXPO 2017 na PGE Narodowym serdecznie dziękujemy. Poniżej dołączamy pierwsze statystyki oraz linki do Fotorelacji z KongresuWkrótce dostępny będzie również materiał filmowy z wydarzenia oraz kolejne podsumowania. Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest również na stronie kongresu www.fire-expo.pl

PGE Narodowy: Kolejny Kongres Pożarnictwa za nami
Za nami kolejna edycja Kongresu Pożarnictwa FIRE | SECURITY EXPO 2017, która odbyła się 27 lipca br. na PGE Narodowym w Warszawie. Kongres to nie tylko duże wyzwanie organizacyjne ale coroczna konferencja z 14 letnią już tradycją poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych, celem której jest popularyzacja i podnoszenie świadomości pożarowej,  wymiana wiedzy i doświadczeń, testy najnowszych rozwiązań podczas spotkań z praktykami z branży oraz gośćmi specjalnymi każdej z edycji. Mimo szczytu sezonu urlopowego po raz kolejny PGE Narodowy wypełnił się po brzegi specjalistami ds. bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Ponad 1104 uczestników wzięło udział w tegorocznej edycji kongresu a wśród nich nie zabrakło praktyków w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, prewentystów oraz specjalistów branży security i ochrony p.poż, którzy na co dzień spotykają się w swojej pracy zawodowej z problemami i wyzwaniami ochrony przeciwpożarowej.  Podczas 4 sesji kongresu omówiono szereg zagadnień z wielu powiązanych ze sobą dziedzin od nowości w systemach sygnalizacji alarmowej, oddymiania po rozwiązania z zakresu kontroli i dostępu aż po bierną ochronę przeciwpożarową. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 200 przedstawicieli reprezentujących 70 dostawców systemów i rozwiązań branży przeciwpożarowej i security. 

Kongres odbył się pod Patronatem i zarazem współtworzony był przez najwyższej klasy ośrodki naukowe i badawcze w kraju m.in.: CNBOP – PIB, CIOP-PIB , SGSP, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ, Katedrę Telekomunikacji i Aparatury Elektronicznej POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ, PZPO OCHRONA, IBP NODEX, SIBP, GIG, PISA, PZU LAB, ZOSPRP z udziałem wielu organizacji i stowarzyszeń branżowych. Nadzór Merytoryczny nad przebiegiem bieżącej edycji pełnił Zespół Ekspertów i najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Natomiast na uczestników jak co roku czekał bogaty program pokazów i testów działania systemów przygotowany przez Partnerów i Prelegentów kongresu.

Patronat Medialny nad 14 edycją kongresu pełniło liczne grono przedstawicieli prasy i mediów w liczbie ponad 60 tytułów wydawnictw i portali branżowych, w których publikowane były na bieżąco newsy związane z wydarzeniem. Aktualnie w mediach będących Patronami Medialnymi Kongresu ukazują się już pierwsze podsumowania oraz fotogalerie z konferencji.

Mamy świadomość, że branża obserwuje nasze działania i z każdym rokiem pojawia się coraz więcej imprez o podobnej tematyce, ale tradycją już stało się, że najważniejsze i najtrudniejsze problemy ochrony przeciwpożarowej omawiane są podczas największej konferencji pożarowej w kraju, corocznie w lipcu na PGE Narodowym. 

Przed nami jubileusz - 15 lat Kongresu Pożarnictwa! Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy Państwa na  jubileuszową jego edycję podczas, której będziemy świętować 15 lat istnienia Kongresu Pożarnictwa - to będzie wyjątkowy dzień dla nas, naszych uczestników oraz Państwa naszych długoletnich Partnerów! 15 lat kongresu zobowiązuje dlatego już od 15 sierpnia 2017 rozpoczynamy pierwsze przygotowania i kampanię przedkongresową - więcej szczegółów przekażemy Państwu już wkrótce!

Pełna fotorelacja dostępna na Facebooku pod linkiem: LINK oraz na stronie wydarzenia: www.fire-expo.pl 

    

  

  

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl