Konferencja GARAŻE I PARKINGI w Krakowie – podsumowanie i prezentacja partnera wydarzenia POLCHIP Sp z o.o.

 

W zorganizowanej 27.09.2017 w Krakowie konferencji GARAŻE I PARKINGI 2017 bezpośredni udział wzięło ponad 100 uczestników - specjalistów z branży parkingowej.

Wydarzenie realizowane w hotelu Galaxy zostało podzielone na trzy panele obejmujące Projekty i wybrane zagadnienia konstrukcji garaży i parkingów podziemnych/ naziemnych, Sterowanie i zarządzanie systemami parkingowymi oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem (wentylacja, oddymianie i ewakuacja garaży i klatek schodowych) a także Standardy techniczne w procesie projektowania i eksploatacji przestrzeni parkingów i garaży podziemnych/naziemnych.  Podczas paneli prezentowane i dyskutowane były zarówno zagadnienia techniczne jak wykorzystanie materiałów budowlanych, wentylacja czy ochrona przeciwpożarowa, nowe rozwiązania i technologie jak parkingi wielopoziomowe, systemy platformowe, rozwiązania do ładowania samochodów elektrycznych, ale również kwestie związane z przyszłością systemów parkingowych.

Prelekcjom towarzyszyły punkty konsultacyjne partnerów, podczas których omawiano zagadnienia praktyczne.

Brand Partnerem konferencji GARAŻE I PARKINGI 2017 była firma POLCHIP specjalizująca się w projektowaniu, instalowaniu oraz serwisowaniu systemów parkingowych, która w ramach panelu poświęconego wybranym zagadnieniom z zakresu projektowania i konstrukcji garaży, przedstawiła kwestie dotyczące integracji systemu parkingowego z systemami kontroli dostępu oraz innymi systemami nowoczesnych budynków.

POLCHIP to polski lider innowacji w systemach parkingowych. Firma skutecznie odpowiada na zmiany zachodzące w obszarze technologii i komunikacji. Prowadzi własne projekty badawczo-rozwojowe i jest autorem licznych optymalizacji systemów parkingowych oraz twórcą najnowocześniejszego na rynku oprogramowania do zarządzania parkingami CarFlow.

 

 

Na liście referencyjnej POLCHIP znajdują się liczne prestiżowe realizacje [link: polchip.pl/realizacje], m.in.: Pałac Kultury i Nauki oraz Lotnisko Chopina w Warszawie, miejskie parkingi Park and Ride w Poznaniu i Warszawie, biurowce Rondo 1 w Warszawie czy Andersia Tower w Poznaniu, centra handlowe Galeria Krakowska, Łódzka oraz Galaxy w Szczecinie, hotele jak Intercontinental w Warszawie a także inne obiekty użyteczności publicznej.

 

 

 

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl