Konsultacje wytycznych z udziałem Dyrektorów Szpitali w Krakowie

Ponad 100 przedstawicieli szpitali, placówek medycznych, projektantów oraz generalnych wykonawców z małopolski bierze w dniu dzisiejszym udział w konsultacjach wytycznych oraz projektów rozbudowy obiektów medycznych na terenie województwa podczas kolejnej konferencji SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA zorganizowanej przez DND Project w Krakowie. O roli infrastruktury technicznej w kształtowaniu środowiska wewnętrznego obiektów służby zdrowia, problemach z zasilaniem szpitali i zabezpieczeniem pod względem zastosowania rozwiązań dotyczących przeciwpożarowych wyłączników prądu, wpływie Nowych Warunków Technicznych na zmiany w prowadzeniu ewakuacji pacjentów i personelu medycznego na poziomie jednej kondygnacji w budynkach ZL 2 a także zakażeniach medycznych i przenoszonych drogą powietrzną i wodną rozmawiali wybitni eksperci w dziedzinie nowoczesnych technologii medycznych zaproszeni na konferencję.

Konferencja jest pierwszą z cyklu w edycji 2018 konferencją która swój program szkoleniowy opiera w dużej mierze o rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia nowe wytyczne projektowania, wykonania, odbioru i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

 

fot. DND Project

 

Program konferencji realizowany jest przy wsparciu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej i podzielony na panele tematyczne które będą realizowane poza Krakowem jeszcze w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi i Szczecinie.

Jeśli nie udało się Państwu dojechać do Krakowa zapraszamy na konsultacje do Warszawy w czerwcu oraz Bydgoszczy i Szczecina w kwietniu. Konsultacje w Poznaniu przewidziane są na maj a w Łodzi we wrześniu na jesieni. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie www.dndproject.com.pl.

Wejdź na FACEBOOKa - kliknij "Lubię to" i obejrzyj  pełną FOTORELACJĘ z konferencji w Krakowie:

Jeżeli nie udało się Wam zarejestrować i dotrzeć do Krakowa, zapraszamy po kolejna dawkę wiedzy 18 kwietnia do Bydgoszczy. Otwarcie rejestracji już wkrótce.

  

Partnerów Technologicznych zainteresowanych pokazaniem własnych rozwiazan zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 22 678 58 25

Zapraszamy

Inf. DND Project

 

 

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl