Zapowiedź: 11 czerwca 2013 - KONGRES ELEKTROENERGETYCZNY RZESZÓW

Drodzy Państwo,
Zapraszamy w dniu 11.06.2013 do RZESZOWA na konferencję poświęconą instalacjom niskiego, średniego i wysokiego napięcia: Elektroenergetyka i Bezpieczeństwo Obiektów Budowlanych, Użyteczności Publicznej, Energetycznych  i Przemysłowych.


W Programie Konferencji:

Sesja I  Elementy izolacyjne a bezpieczeństwo obiektów. Zarządzanie bezpieczeństwem oraz kompensacja mocy biernej i zużycia energii poprzez systemy  monitoringu, kontroli i sterowania instalacjami. Przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe o zastosowaniu specjalnym dla obiektów budowlanych i przemysłowych. Prawne i techniczne zasady stosowania systemów detekcji gazów

Sesja II Omówienie znaczenia kabli w instalacjach przeciwpożarowych - zasada zachowania ciągłości dostawy energii i przekazu sygnału w warunkach pożaru. Bezhalogenowe rozwiązania do stosowania w miejscach o szczególnym stopniu ochrony przeciwpożarowej. Nowoczesne ekonomiczne instalacje przeciwprzepięciowe jako alternatywa dla istniejących rozwiązań. Zasobniki energii w systemach elektrycznych - charakterystyka problemu. Dobór zasilania buforowego w inteligentnej instalacji budynku - studium przypadku. Najczęstsze problemy zasilania systemów sieciowych i telekomunikacyjnych. Cała prawda o UPSach

Sesja III Tworzenie profesjonalnej dokumentacji z zakresu projektowania wewnętrznych sieci elektroenergetycznych. Jakie wymagania techniczno-budowlane /instalacyjne i techniczne/ będą obowiązywały dla obiektów od 2013r. Konsekwencje i zasady stosowania PN. Zmiany w przepisach dotyczących wyrobów budowlanych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt tel. 22 678-58-25, 504-711-754 lub e-mail: biuro@dndproject.pl w celu przesłania szczegółowych informacji.

Z uwagi na limitowaną liczbę miejsc bezpłatnych zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji
 

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl