Do grona Patronów Medialnych Kongresu Pożarnictwa 2014 dołączyły kolejne WYDAWNICTWA i PORTALE BRANŻOWE:

Portal Strażaków STRAZACKI.PL   - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.Serwis Strazacki.pl powstał w grudniu 2012 roku. Już kilka tygodni wstępnych przygotowań doprowadziły do tego, iż w połowie lutego 2013 roku firma Design Media z Sobótki rozpoczęła prace nad utworzeniem społecznościowego portalu internetowego stworzonego z myślą o strażakach oraz ludziach związanych z branżą ratowniczą.

Zespół tworzący Strażackiego to grupa przyjaciół, których połączyła straż pożarna – pasja, którą na co dzień realizują w jednostkach ochrony przeciwpożarowej, a od kwietnia 2013 roku, także za pośrednictwem serwisu. Redaktorzy to ludzie posiadający spory bagaż doświadczeń związanych z pożarnictwem i ratownictwem, a także dziennikarstwem pożarniczym. Wśród osób tworzących serwis odnajdziemy m.in. funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej, ratownika medycznego, kilku strażaków - ochotników z wieloletnim stażem, a jednocześnie ludzi, którzy posiadają spore doświadczenie w prowadzeniu dużych portali internetowych o podobnym charakterze. Kwalifikacje, które nieustannie podnoszą i uzupełniają starają się w pełni wykorzystywać podczas tworzenia Strażackiego. Redaktorzy to także osoby posiadające pełne prawo do wykonywania zawodu dziennikarza, które pozwala im wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny, a jednocześnie gwarantujący rzetelność prezentowanych materiałów.

Strazacki.pl już od początku swojej działalności jest profesjonalnym serwisem, skonstruowanym tak, aby jego użytkowanie było dla naszych użytkowników przyjazne oraz wygodne.

Portal Strażaków - Strazacki.pl jest portalem tworzonym z myślą o strażakach oraz ludziach związanych z branżą ratowniczą. Na łamach portalu można znaleźć m.in. materiały szkoleniowe, testy PSP, KPP, relacje z imprez branżowych oraz artykuły z działań ratowniczo - gaśniczych z całej Polski. Strazacki.pl zrzesza strażaków zarówno zawodowych jak i ochotników z całego kraju.

W imieniu całej załogi tworzącej Strażackiego zapraszamy do wszelakiej aktywności na łamach serwisu, mając nadzieję na to, iż korzystanie z niego będzie miłym doświadczeniem, umożliwiającym zapoznanie się z najnowszymi aktualnościami z branży pożarniczej, edukację, a także miłe spędzenie czasu w gronie pasjonatów pożarnictwa!

Miesięcznik dla praktyków Chłodnictwo i Klimatyzacja - Patronem Medialnym KONGRESU POŻARNICTWA 2014
Chłodnictwo & Klimatyzacja - ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. Czasopismo przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poprzez zestawienia i przeglądy doradza w wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych jak i małych domowych.

Pismo adresowane do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych. Czasopismo jest jedną z wielu fachowych pozycji wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. Miesięcznik obecny jest na rynku wydawniczym od 1995 r.
Serwis internetowy » www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl

Serwis internetowy Warszawa.pl - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.
Serwis internetowy Warszawa.pl - niezmiennie od lat, każdego dnia dostarcza czytelnikom porcję informacji, relacji, zdjęć, zapowiedzi wydarzeń i materiałów historycznych dotyczących miasta stołecznego Warszawy. Prowadzony jest przez Fundację Promocji m.st. Warszawy


Serwis e-biurowce.pl  - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.
Serwis e-biurowce.pl należy do Grupy KRN media Sp. z o. o. Istnieje od 2009 roku, początkowo typowo ogłoszeniowy, od 2012 roku ogłoszeniowo-informacyjny. Skupia czytelników związanych zawodowo zarówno z branżą biurową jak i poszukujących biura na wynajem lub sprzedaż. E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym. Dodatkowymi treściami na portalu, dopełniającymi tematykę biurową, są prezentacje produktów lub usług oraz artykuły tematyczne firm około branżowych związanych z branżą: mebli biurowych, instalacji, konstrukcji oraz innych kategorii budowlanych wykorzystywanych w powstawaniu budynku biurowego. Dzięki powiązaniom tematycznym artykułów z prezentacjami biur oraz ofertami firm związanych z branżą – inwestorów, architektów, zarządców, właścicieli biurowców, wykonawców - portal nie jest typowo ogłoszeniowym. Oprócz teoretycznych informacji o dostępności biur lub produktów użytkownik otrzymuje cenne porady i komentarze ekspertów związanych z branżą.

Czasopismo TWIERDZA  - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Twierdza. Czasopismo branżowe dla projektantów, instalatorów i użytkowników systemów zabezpieczeń. Czasopismo dostępne w  salonach  EMPiK oraz w stoiskach na branżowych imprezach  targowych.

Dwumiesięcznik OCHRONA MIENIA I INFORMACJI  - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Dwumiesięcznik "Ochrona Mienia i Informacji" – na swoich łamach prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji systemów i urządzeń wykrywania i sygnalizacji zagrożeń – pożarów, napadów lub włamań, systemów kontroli dostępu, ochrony perymetrycznej, wybrane zagadnienia z zagrożeń terroryzmem i ratownictwa. Czasopismo pełni również rolę doradczą, informacyjną i propagującą wiedzę z zakresu prawa oraz zasad i procedur bezpieczeństwa. Na łamach „Ochronny Mienia i Informacji" można znaleźć także aktualne zapowiedzi konferencji i spotkań branżowych oraz relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych.

Czasopismo Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja - Patronem Medialnym KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT

Czasopismo Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja (skrót COW) to wiodący miesięcznik z branży ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji. ISSN 0137-3676. Wersją pierwotną czasopisma jest wersja drukowana. Pierwszy numer ukazał się w 1969 roku. W czasopiśmie znaleźć można: publikacje uznanych naukowców pełną informację naukowo - techniczną związaną z ciepłownictwem, ogrzewnictwem, wentylacją i klimatyzacją, wyniki najnowszych badań, informacje z konferencji, zjazdów i targów branżowych, bogatą ofertę reklamową przodujących firm i przedsiębiorstw.Tematyka: źródła ciepła, energetyka, ciepłownictwo, sieci i węzły cieplne, stacje przetwarzające, instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wentylacja, klimatyzacja, wentylacja przemysłowa, odciągi miejscowe, transport pneumatyczny, instalacje przemysłowe, wymiana ciepła, fizyka ustrojów budowlanych, odzyskiwanie ciepła, chłodnictwo, automatyzacja systemów i urządzeń cieplnych oraz powietrznych. Autorzy: wybitni naukowcy z krajowych i zagranicznych uczelni i instytutów oraz uznani praktycy w dziedzinach ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji. Czytelnicy: inżynierowie i technicy o wyższych kwalifikacjach zawodowych, projektanci, konstruktorzy i technolodzy oraz studenci lat wyższych uczelni technicznych. Biura projektów, przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorstwa wykonawcze, urzędy miejskie i gminne, uczelnie, instytuty naukowe, szkoły, biblioteki oraz indywidualni odbiorcy.

Miesięcznik znajduje się na liście czasopism indeksowanych w ramach oceny parametrycznej jednostek. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (dawny Komitet Badań Naukowych) przyznało za publikację w naszym czasopiśmie za rok 2013 4 punkty. Na stronie www.sigma-not.pl można zakupić elektroniczną wersję artykułów od 2004 roku

Miesięcznik ŚWIAT SZKŁA - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Świat Szkła : miesięcznik dla profesjonalistów z branży szklarskiej i okiennej, Główna tematyka:Produkcja, obróbka i dekoracja szkła oraz produkcja i montaż  konstrukcji  przeszklonych, takich jak: okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe i świetliki - to tematy, które porusza czasopismo.  Miesięcznik popularyzuje nowoczesne produkty i technologie związane z branżą szklarską i okienną a także maszyny do obróbki szkła i produkcji okien. Przekazuje informacje na temat najnowszych norm i przepisów, a także publikuje dane ekonomiczne dotyczące sytuacji w budownictwie, a szczególnie ważne dla przemysłu szklarskiego i stolarki budowlanej. Publikuje również wywiady z ważnymi menadżerami z branży - którzy swoją fachowość mogą poświadczyć sukcesem kierowanych przez siebie firm.wydawany od 1996 roku.

Portal Branżowy HVACR.pl - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Ogrzewnictwo | Wentylacja | Klimatyzacja | Chłodnictwo - Portal Branżowy HVACR.pl, poświęcony tematyce ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa zaistniał w Sieci 21.12.2012 roku. Portal www.HVACR.pl powstał z myślą „dla branży – o branży HVACR” i jednocześnie pełni funkcję przewodnika dla osób poszukujących ofert i informacji technicznych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką HVAC&R.  HVACR.pl to Portal Branżowy zajmujący się tematami związanymi z ogrzewnictwem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem. Skrót HVACR pochodzi od pierwszych liter angielskich słów oznaczających wymienione branże (Heating, Ventilation, Air Conditioning, Refrigeration) i jest z powodzeniem używany i rozpoznawany na całym świecie, także w Polsce. Portal jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży HVACR, jest swego rodzaju kroniką ciągłej rewolucji technicznej tego sektora, w której niemal codziennie pojawiają się nowości, udoskonalenia jak i zupełnie innowacyjne technologie. www.hvacr.pl

Portal Branżowy alarmy.org- Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal Branżowy elektryka.org- Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal Branżowy klimatyzacja.biz- Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal Branżowy metale.org- Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal Branżowy ogrzewanie.info.pl- Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal Branżowy budowa.org- Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal Branżowy budownictwo.org - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Pojawienie się na rynku reklamowym branżowych portali internetowych spotkało się z dużym zainteresowaniem firm działających w danej branży, ze względu na skuteczność i wszechstronność form promocji. Różnorodne formy dotarcia do odbiorcy w rozsądnej cenie w zestawieniu z ich wysoką skutecznością, stanowią główny argument przemawiającym za promocją w serwisach Vertica Technologie Internetowe. Każdy portal ukierunkowany jest na daną branżę, przez co np. na serwisie budowanym odnaleźć możemy firmy, produkty, publikacje, informacje o przetargach czy imprezach targowych tylko z branży budowlanej. Dlatego ten serwis stanowi idealne miejsce reklamowe dla firm ze wspomnianego sektora budowlanego. Na takiej zasadzie funkcjonują wszystkie portale branżowe należące do Vertica Technologie Internetowe

Branżowy Portal Internetowy OCHRONA - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Branżowy Portal Internetowy OCHRONA www.ochrona.pl  poświęcony tematyce: Ochrona techniczna osób i mienia, Ochrona fizyczna osób i mienia, Ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo, Ochrona i bezpieczeństwo transportu, Ochrona i bezpieczeństwo pracy, Ochrona i bezpieczne prowadzenie firmy oraz Ochrona i bezpieczeństwo a architektura, Broń, środki przymusu i wyposażenie

Portal ogrzewnictwo.pl - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal ogrzewnictwo.pl  to jeden z największych branżowych serwisów internetowy prowadzony przez Firmę Termoclima. Skupia on dziesiątki firm, zrzeszeń zawodowych i branżowych działających w branży grzewczej. Czytelna struktura menu ułatwia odnalezienie informacji o nowościach w branży, produktach, promocjach, usługach, spotkaniach branżowych oraz pomaga dotrzeć do odpowiednich dostawców i odbiorców znajdujących sie w Katalogu Firm. Informacje handlowe i techniczne dostarczane użytkownikowi są wcześniej weryfikowane, przetworzone i usystematyzowane przez zespół redakcyjny, który pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę. Portal ten umożliwiaja także Firmom kreowanie własnego wizerunku i skuteczną reklamę docierającą do ogromnej rzeszy klientów za pośrednictwem internetu. Każda firma z branży grzewczej może zamieścić bezpłatny opis w naszym Katalogu Firm.

Portal klimatyzacja.pl  - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Portal klimatyzacja.pl  to największy branżowy serwis internetowy prowadzony przez Firmę Termoclima. Skupia on dziesiątki firm, zrzeszeń zawodowych i branżowych działających w branży klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Czytelna struktura menu ułatwia odnalezienie informacji o nowościach w branży, produktach, promocjach, usługach, spotkaniach branżowych oraz pomaga dotrzeć do odpowiednich dostawców i odbiorców znajdujących sie w Katalogu Firm. Informacje handlowe i techniczne dostarczane użytkownikowi są wcześniej weryfikowane, przetworzone i usystematyzowane przez zespół redakcyjny , który pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę. Portal ten umożliwiaja także Firmom kreowanie własnego wizerunku i skuteczną reklamę docierającą do ogromnej rzeszy klientów za pośrednictwem internetu.Każda firma z branży klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i klimatyzacji samochodowej może zamieścić bezpłatny opis w naszym Katalogu Firm.

GAZETA POWIATOWA - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Gazeta Powiatowa | tygodnik społeczno-kulturalny. Portal informacyjny powiatu legionowskiego: Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock i Wieliszew, Chotomów.

Miesięcznik MATERIAŁY BUDOWLANE - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Miesięcznik „Materiały Budowlane – konstrukcje, technologie, rynek” - jedno z najstarszych w Polsce (ukazuje się od 1946 r.) i najwyżej cenionych czasopism skierowanych do wszystkich grup zawodowych związanych z budownictwem. To nowoczesne wydawnictwo budowlane dostarczające aktualną wiedzę na temat najnowszych rozwiązań, materiałów i technologii stosowanych w budownictwie, Prawa budowlanego, funduszy unijnych, cen i sytuacji na rynku materiałów budowlanych oraz prezentujące ciekawe inwestycje ze wszystkich dziedzin budownictwa. Zaletą czasopisma są ciekawe bloki tematyczne, np. Bezpieczeństwo pożarowe czy Efektywność energetyczna w budownictwie, w których obok artykułów merytorycznych przygotowywanych przez wybitne autorytety publikowane są prezentacje wyrobów i rozwiązań proponowanych przez firmy. Miesięcznik „Materiały Budowlane” dostępny jest głównie w prenumeracie.

Magazyn SYSTEMY INSTALACYJNE - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

SYSTEMY INSTALACYJNE to magazyn informacyjno - techniczny o zasięgu ogólnopolskim. Przekazuje branżowe wiadomości biznesowe, ekonomiczne, nowości techniczne oraz informacje o przetargach.

Portal RATOWNICTWO112.COM.PL - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Ratownictwo w Obiektywie - Społeczność oraz Portal Fotografii Ratowniczej

Dwumiesięcznik BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Bezpieczeństwo Publiczne - PROFESJONALNY MAGAZYN PRAKTYKÓW ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO. Dwumiesięcznik stanowi przewodnik po aktualnych zagadnieniach branży bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Źródło wiedzy na temat najnowszych rozwiązań i problemów branży oraz baza dobrych praktyk związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i właściwym działaniem podczas sytuacji kryzysowej. Magazyn to forum wymiany poglądów i specjalistycznej wiedzy w zakresie zadań służb odpowiedzialnych za poszczególne obszary bezpieczeństwa publicznego. Naszym partnerom zapewniamy dotarcie do decydentów w JST, służbach pożarniczych, policyjnych, straży miejskiej i służb specjalistycznych (ratownictwo medyczne, chemiczne, zagrożenia terrorystyczne). Magazyn Bezpieczeństwo Publiczne dociera do czytelników w imiennej prenumeracie, poprzez kongresy, zjazdy krajowych rad służb bezpieczeństwa oraz targi branżowe.

Miesięcznik FORUM SAMORZĄDOWE - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Forum Samorządowe - Miesięcznik poświęcony działalności jednostek samorządu terytorialnego całej Polski. Forum Samorządowe przedstawia ludzi i ich doświadczenia. Promuje osoby, którzy realizują nowatorskie pomysły, dbają o rozwój swojego miasta, gminy, regionu i wspierają inwestycje. Forum Samorządowe to baza dobrych praktyk, analiza wielkich i małych projektów. Gazeta opiera się na prezentacji rozwiązań, konkretnych działań. Czytelnicy to samorządowcy całej Polski, członkowie samorządowych stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych. Magazyn dystrybuowany jest w wysyłce imiennej do prezydentów, burmistrzów, wójtów oraz radnych. Dostępny w prenumeracie, a także promowany na targach, zjazdach, seminariach.

Magazyn LAS POLSKI - Patron Medialny KONGRESU POŻARNICTWA 2014 organizowanego przez DND PROJECT.

Ukazujący się od 90 lat "Las Polski" jest najstarszym czasopismem dla leśników i ludzi zawodowo związanych z leśnictwem, edukacją leśną i ochroną przyrody.

PARTNERZY

tel: +48 22 678-58-25

e-mail: biuro@dndproject.com.pl